במשך למעלה מ-70 השנים מאז היווסדה, צברה קבוצת אלקטרה ידע מעמיק וניסיון נרחב ומיצבה את מעמדה כחברה בינלאומית מובילה בתחומה. פעילותה הבינלאומית של הקבוצה כוללת מגוון רחב של פרויקטים מורכבים המתפרסים כיום על פני ארבע יבשות ב-17 מדינות.

אלקטרה נוסדה בשנת 1945 ונסחרת בבורסה לניירות ערך מאז 1971 במדד ת"א 35. הקבוצה מיישמת גישה רב-תחומית המבוססת על סינרגיה ייחודית הקיימת בין החברות הבנות שלה. צוותי החברה כוללים למעלה מ-13,500 אנשי מקצוע מיומנים, ביניהם מהנדסים ,הנדסאים, טכנאים ומומחים מן השורה הראשונה, המבטיחים ביצועים מיטביים בכל שלבי הפרויקטים.

אסטרטגיית מחזור החיים (Life Cycle) מנחה את אלקטרה לכל אורך הדרך ומבטיחה כי כל פרויקט, בכל רמת מורכבות והיקף, ייהנה ממכלול שירותים מקיף תחת קורת גג אחת, וממחויבות למצוינות בכל שלב במחזור החיים של פרויקט.

הקבוצה, הפועלת במגזר הציבורי והפרטי כאחד, ביססה לעצמה מוניטין מוכח בייזום, תכנון ופיתוח של פרויקטים בולטים, החל מבנייני מגורים, מבני תעשייה והייטק ועד בתי חולים, שירותים ציבוריים, פרויקטי תשתיות לאומיים ועוד.

אלקטרה דואגת לטפח קשרים ארוכי טווח עם לקוחות מכל תחומי התעשייה והמגזר הציבורי והפרטי. אלקטרה מיישמת מערכת להערכת ביצועים שוטפים, המאפשרת מתן מענה מהיר לכל לקוח, לרבות הפעלת צוותי תחזוקה וטכנולוגיות מתקדמות, בהתאם לתקני האיכות המחמירים המאפיינים את הקבוצה.

החוסן הפיננסי של הקבוצה, בשילוב היושרה, האמינות והניהול המקצועי, מעניקים ללקוחות שקט נפשי בידיעה שיש להם כתובת אחת לכל צורכיהם. מבנה הפעילות המטריציוני של אלקטרה והסינרגיה בין התחומים מאפשרים לה להתמודד בהצלחה עם כל אתגר ולהשיג תוצאות מיטביות. בנוסף, אלקטרה הינה נציגה של חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, כגון קלאוס (Klaus), אוטיס (Otis), האניוול (Honeywell), קרייר (Carrier) ואלימק (Alimak).

 

מוניטין חובק עולם

קבוצת אלקטרה צברה לעצמה שם עולמי ב-17 מדינות בארבע יבשות. בלמעלה מל-70 שנות פעילותה, מילאה אלקטרה תפקיד מרכזי בפיתוח כלכלת ישראל. במקביל, הקימה הקבוצה מערך שירותים מקיף במקומות אסטרטגיים ברחבי אירופה, אפריקה וארה"ב. הקבוצה ממשיכה לחתור למצוינות, מרחיבה בהתמדה את נוכחותה בשוק הבינלאומי ומפתחת מיזמים חדשים ושותפויות במטרה לכבוש יעדים ואתגרים נוספים ברחבי העולם ולהציב רף חדש של מומחיות, חדשנות, אמינות ואיכות.

אלקטרה הנה החברה הישראלית היחידה הנמנית מזה מספר שנים ברציפות במדד ENR 250 העולמי:

קרא עוד בנושא THE TOP 250 קישור לקובץ pdf