קבוצת אלקטרה מספקת פתרונות משולבים לניהול, תפעול ותחזוקה של מערכות אלקטרו-מכניות מורכבות במתחמי מגורים, מסחר ותעשייה גדולים. תחום פעילות זה מהווה מנוע צמיחה אסטרטגי חיוני. הוא מאפשר ייצור הכנסות לטווח הארוך ותזרים מזומנים יציב על בסיס קבוע.

Operation&Maintenance

אלקטרה מספקת שירותי ניהול מתקנים מקיפים ויעילים, מתוך ראיית כל בניין כסביבת חיים עצמאית ושלמה. מכלול הפתרונות של אלקטרה נותנים מענה  לקשת רחבה של צרכים לאורך כל מחזור החיים של הבניין, החל משלב הייזום והתכנון, ועד לתחזוקה וניהול שוטפים של כל האתרים התפעוליים. מומחיות אלקטרה בתחום כוללת שירותי ניהול בניין בכל המגזרים, לרבות פרויקטים רגישים כגון מעבדות, בתי חולים וחדרי ניתוח בעלי צרכים סניטריים מחמירים.

קבוצת אלקטרה עוסקת גם בשירות ותחזוקה ברמה גבוהה ביותר של מעליות, מערכות מתח גבוה, נמוך ונמוך מאוד, ותשתית אלקטרו-מכנית נרחבת הכוללת מערכות מיזוג אוויר, חשמל, טיהור מים ותחנות שאיבה בכל רחבי הארץ (באמצעות אלקטרה גרינטק). השירותים המקיפים שמעניקות החברות הבנות של אלקטרה כוללים עבודות גמר באיכות גבוהה באמצעות אלקטרה DANKO, שירותי ניקיון מקצועי באמצעות טווס, בטיחות אש מתקדמת באמצעות אלקטרה PAZ ושירותי אבטחה חדשניים באמצעות אלקטרה SECURITY. הודות לכך, מספקת הקבוצה חבילת שירותים מקיפה בהתאמה אישית לדרישות הייחודיות של כל לקוח.